fbpx

Aktivity

Čas na splnenie túžob

Idylka je ideálnym miestom na plnenie vašich dávnych snov a túžob. 

V Idylke sa môžete stratiť okolitému svetu, znovu objaviť radosť z bežných vecí, z drobného vrabca, ktorý veselo skáče po terase, zo zapadajúceho slnka, z času stráveného s rodinou.  

Keď sa však už leňošenia presýtite, môžete sa vydať spoznávať hory. Neďaleko chaty začína hneď niekoľko turistických trás. Čo tak vydať sa ku Kmeťovmu vodopádu, alebo tíško kráčať Tichou dolinou? Nádherné výhľady vás samé poženú ďalej a ďalej… 

Po turistike vám skvelo padne kvalitný wellness, ktorý nájdete v neďalekom Grand hoteli Permon. Saunový svet rozmiestený v domčekoch okolo jazierka vám pohladí vaše zmysly aj dušu. 

Pokiaľ by ste na vaše pomery spomalili až príliš, aj tomu je pomoc. Vysadnite do sedla bicykla a vydajte sa na cyklistickú trasu s názvom Tatranská magistrála. Kilometre vám ňou budú ubúdať rýchlosťou piesne, ktorú Vám zahrajú naše Tatranské veľhory. 

Swimming Pool

Free wifi

Dining

Billiards

Vírivka

A Mediterranean paradise awaits

Chata Idylka sa nachádza v oblasti Podbanské. Táto oblasť je hraničnou časťou regiónu Liptov. Je prepojením Liptova a regiónu Vysoké Tatry. Práve tento fakt zabezpečuje nádheru prostredia, v ktorom sa Idylka nachádza. Priestranné v lete zelené lúky a pasienky neďaleko sú vhodným miestom na nekonečné prechádzky, pokojne aj so štvornohým kamošom.

Spa & Wellness​

Grand hotel Permon​

Len 2km od Chaty Idylka sa nachádza jeden z najkrajších wellness na Slovensku

Požičovňa e-bike​

Podbanské
Areál Grand hotela Permon
+421 915 538 046
ahoj@BicyklomPoSlovensku.sk

Hľadáte aktívny oddych v krásnom prostredí Liptova? V blízkosti Chaty Idylka (len 2 km) sa nachádza Požičovňa bicyklov, kde si môžete vybrať z kvalitných horských a elektro bicyklov, ako aj detských bicyklov. Ochotný personál vám poradí s výberom a nastavením bicykla. Zapožičanie prilby je zdarma. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii detské sedačky a vozíky za bicykel.