fbpx
From:€350,00/noc
Check

Idylka

Pribylina - Podbanské 1479

O chate

Chatu „Idylka“ môžeme charakterizovať ako modernú drevostavbu, ktorá sa nachádza v srdci horskej obce Podbanské, ležiacej na rozhraní Vysokých a Západných Tatier. Táto jedinečná chata je obklopená nedotknutou prírodou a ponúka výhľady na divokú rieku Belá, ideálnu na rafting. Chata poskytuje komfortné ubytovanie pre až 9 osôb, s tromi spálňami, dvoma kúpeľňami a dvoma toaletami.

Interiér chaty je navrhnutý tak, aby poskytoval príjemnú oddychovú zónu s jedálenskou časťou a plne vybaveným kuchynským kútom. K dispozícii sú moderné spotrebiče ako keramická varná doska, elektrická rúra, kombinovaná chladnička, kávovar, mikrovlnná rúra a umývačka riadu. Ubytovaní hostia môžu tiež využiť televízor so satelitným pripojením, WiFi, a rôzne spoločenské hry.

Exteriér chaty je vybavený terasou s vonkajším posedením, kde si hostia môžu vychutnať horský vánok. K dispozícii sú tiež gril, kotlík a ohnisko pre prípravu grilovaných pokrmov alebo kotlíkového gulášu. Vrcholom relaxačných možností je vírivka pod holým nebom.

Okolie chaty ponúka širokú škálu outdoorových aktivít vrátane turistiky, hubárčenia, bežkovania, lyžovania a mnoho ďalších. Hostia majú možnosť navštíviť Múzeum liptovskej dediny, využiť služby wellness centra v Hoteli Permon alebo navštíviť vodné parky Bešeňová a Tatralandia.

Chatu „Idylka“ možno považovať za ideálne miesto pre náročných turistov, rodiny s deťmi, páriky a cyklistov, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie v srdci prírody s možnosťou mnohých outdoorových aktivít.

Dostupnosť a ceny

od€350,00/noc
  • 29/07/2024
  • 30/07/2024
Spolu

Owner

admin

Member Since 2023